Bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli kształcenia zawodoweg

Departament Kształcenia Zawodowego w Ministerstwie Edukacji Narodowej informuje, że cztery uczelnie planują organizację bezpłatnych kwalifikacyjnych studiów podyplomowych z zakresu kształcenia zawodowego dla nauczycieli:

1. Politechnika Warszawska i Politechnika Opolska prowadzą nabór na bezpłatne kwalifikacyjne studia podyplomowe dla nauczycieli zakresu kształcenia zawodowego w zawodzie technik elektromobilności;
  2. Politechnika Śląska w Gliwicach i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prowadzą nabór na bezpłatne kwalifikacyjne studia podyplomowe dla nauczycieli zakresu kształcenia zawodowego w zawodach związanych z gospodarką odpadami (tj. operator maszyn i urządzeń w gospodarce odpadami, technik gospodarki odpadami oraz pracownik pomocniczy w gospodarce odpadami).

Studia są finansowane przez MEN i są bezpłatne dla nauczycieli, trwają 3 semestry i dają kwalifikacje do nauczania kolejnych zajęć z zakresu kształcenia zawodowego.

Liczba miejsc ograniczona

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach powyższych uczelni. W DKZ informacji w powyższym zakresie udziela Pani Urszula Blicharz, radca, tel. 22 3474578 e-mail: urszula.blicharz@men.gov.pl

Ostatnia aktualizacja: 11 października 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa