Powitanie Małgorzaty Szei – nowej wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji

Pani Małgorzata Szeja, nowo powołana zastępczyni Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji, odbyła dziś rano inauguracyjne spotkanie z pracownikami Ośrodka.

Pani Dyrektorka jest absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.  Polonistka, doradczyni metodyczna, egzaminatorka, redaktorka czasopism edukacyjnych, autorka artykułów popularnonaukowych, popularyzatorka twórczości Cypriana Norwida. Zarządzała projektami społecznymi w obszarze edukacji oraz międzynarodowej współpracy szkół i wymiany młodzieży. Posiada doświadczenie eksperckie w zakresie oceny wniosków w programach unijnych i EEA Grants.

W Ośrodku Rozwoju Edukacji będzie odpowiedzialna za wydziały: Kształcenia Zawodowego i Edukacji dla Rynku Pracy, Doradztwa Zawodowego, Rozwoju Kompetencji Cyfrowych i Promocji, Edukacji Historycznej i Współpracy Międzynarodowej, Czasopism i Wydawnictw oraz Rozwoju Kompetencji Kluczowych.

Serdecznie witamy nową Panią Dyrektor i życzymy wielu sukcesów!

Ostatnia aktualizacja: 2 sierpnia 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa