Konferencja: Edukacja dostępna dla każdego wychowanka/ucznia MOW/MOS w świetle przepisów prawa – dziś i jutro. Zadania organu nadzoru pedagogicznego

Źródło: photogenica

Wydział Nadzoru Pedagogicznego we współpracy z Wydziałem Resocjalizacji i Socjoterapii ORE serdecznie zaprasza do udziału w konferencji online pt.: Edukacja dostępna dla każdego wychowanka/ucznia MOW/MOS w świetle przepisów prawa – dziś i jutro. Zadania organu nadzoru pedagogicznego, która odbędzie się 15 lipca 2024 r. za pośrednictwem platformy Zoom.

Konferencja jest adresowana do wizytatorów wykonujących zadania w zakresie nadzoru pedagogicznego.

Głównym celem konferencji jest usystematyzowanie i pogłębienie wiedzy wizytatorów dotyczącej nadzoru pedagogicznego sprawowanego w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych i młodzieżowych ośrodkach socjoterapii.

Rekrutacja na konferencję będzie dostępna w terminie: 4-30 czerwca 2024 r.

Elektroniczny formularz rejestracji

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnia aktualizacja: 7 czerwca 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa