Źródło: it-szkola.edu.pl/publikacje

Polecamy nową publikację –  Poradnik „Uczeń w cyfrowym świecie. Jak projektować działania profilaktyczne w szkole i przedszkolu” (2023)

Poradnik „Uczeń w cyfrowym świecie. Jak projektować działania profilaktyczne w szkole i przedszkolu” to publikacja dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów i psychologów szkolnych, w którym omawiamy sposoby funkcjonowania w internecie małych dzieci i nastolatków oraz wymagania stawiane skutecznym programom i strategiom profilaktycznym dotyczącym bezpieczeństwa najmłodszych internautów.

Publikacja jest nową pozycją wydaną przez NASK Państwowy Instytut Badawczy w ramach projektu Ogólnopolska Sieć Edukacyjna (OSE).

Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2023

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa