Start Wydziały merytoryczne Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii Aktualności Aktualności Aktualności 15 grudnia 2025 Podsumowanie II konferencji „Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym W Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie 10 grudnia br. odbyła II konferencja „Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym”. To ważne wydarzenie, zorganizowane przez Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii ORE, zostało objęte patronatem honorowym Ministra Edukacji i Ministra Spra… Czytaj więcej Aktualności 2 grudnia 2025 Kolejny zestaw publikacji w Biblioteczce dla MOS-ów Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii (WRS) Ośrodka Rozwoju Edukacji poleca trzeci zestaw publikacji ORE dotyczący profilaktyki agresji i przemocy. Materiały odnoszą się do zjawisk często spotykanych w szkołach oraz innych placówkach oświatowych – także w młodzieżowych… Czytaj więcej Aktualności 25 listopada 2025 XIV Międzynarodowe Sympozjum Resocjalizacyjne w Trzcińcu 21 listopada br. odbyło się w Trzcińcu XIV Międzynarodowe Sympozjum Resocjalizacyjne. Wzięły w nim udział przedstawicielki Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie: kierownik Wydziału Resocjalizacji i Socjoterapii Marta Paluch oraz główny specjalista Wydziału Resocjalizacji… Czytaj więcej Aktualności 20 listopada 2025 II konferencja „Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym” Dyrekcja Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz pracownicy Wydziału Resocjalizacji i Socjoterapii zapraszają do udziału w II konferencji z cyklu „Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym”. Tym razem temat spotkania brzmi „Zdrowie psychiczne i fizyczne fundamentem prawidłowego rozwo… Czytaj więcej Aktualności 6 listopada 2025 Pierwsze spotkanie dyrektorów MOS w ORE 4 i 5 listopada br. w Centrum Szkoleniowym Ośrodka Rozwoju Edukacji w Sulejówku odbyło się pierwsze spotkanie dla dyrektorów młodzieżowych ośrodków socjoterapii (MOS), które zorganizował Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii (WRS) ORE. Spotkanie otworzyły i poprowadziły wicedyrektor ORE Ma… Czytaj więcej 1234…34
Aktualności 15 grudnia 2025 Podsumowanie II konferencji „Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym W Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie 10 grudnia br. odbyła II konferencja „Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym”. To ważne wydarzenie, zorganizowane przez Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii ORE, zostało objęte patronatem honorowym Ministra Edukacji i Ministra Spra… Czytaj więcej
Aktualności 2 grudnia 2025 Kolejny zestaw publikacji w Biblioteczce dla MOS-ów Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii (WRS) Ośrodka Rozwoju Edukacji poleca trzeci zestaw publikacji ORE dotyczący profilaktyki agresji i przemocy. Materiały odnoszą się do zjawisk często spotykanych w szkołach oraz innych placówkach oświatowych – także w młodzieżowych… Czytaj więcej
Aktualności 25 listopada 2025 XIV Międzynarodowe Sympozjum Resocjalizacyjne w Trzcińcu 21 listopada br. odbyło się w Trzcińcu XIV Międzynarodowe Sympozjum Resocjalizacyjne. Wzięły w nim udział przedstawicielki Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie: kierownik Wydziału Resocjalizacji i Socjoterapii Marta Paluch oraz główny specjalista Wydziału Resocjalizacji… Czytaj więcej
Aktualności 20 listopada 2025 II konferencja „Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym” Dyrekcja Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz pracownicy Wydziału Resocjalizacji i Socjoterapii zapraszają do udziału w II konferencji z cyklu „Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym”. Tym razem temat spotkania brzmi „Zdrowie psychiczne i fizyczne fundamentem prawidłowego rozwo… Czytaj więcej
Aktualności 6 listopada 2025 Pierwsze spotkanie dyrektorów MOS w ORE 4 i 5 listopada br. w Centrum Szkoleniowym Ośrodka Rozwoju Edukacji w Sulejówku odbyło się pierwsze spotkanie dla dyrektorów młodzieżowych ośrodków socjoterapii (MOS), które zorganizował Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii (WRS) ORE. Spotkanie otworzyły i poprowadziły wicedyrektor ORE Ma… Czytaj więcej