Start Wydziały merytoryczne Wydział Promocji Zdrowia, Profilaktyki i Wychowania Aktualności Aktualności Aktualności 28 kwietnia 2017 Pierwsze szkolenie „Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły i placówki” W dniach 27–28 kwietnia w Centrum Szkoleniowym Ośrodka Rozwoju Edukacji odbyło się pierwsze z trzech planowanych szkoleń „Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły i placówki” dla pracowników placówek doskonalenia nauczycieli wskazanych przez kuratorów oświaty. Czytaj więcej Aktualności 25 kwietnia 2017 Szkolenie dla pracowników systemu doskonalenia nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji − w ramach przygotowania szkół i placówek do wdrożenia od nowego roku szkolnego 2017/2018 zmian wynikających z przepisów nowej ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. z 2016 r. poz. 56) − przeprowadzi szkolenia „Program wych… Czytaj więcej Aktualności 7 kwietnia 2017 Szkolenie: Przeciwdziałanie przemocy domowej wobec dziecka oraz wdrożenie procedury „Niebieskie Karty” w oświacie Wydział Wychowania i Profilaktyki zaprasza specjalistów placówek doskonalenia nauczycieli oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych na szkolenie Przeciwdziałanie przemocy domowej wobec dziecka oraz wdrożenie procedury „Niebieskie Karty” w oświacie w dniach 16–18 maja 2… Czytaj więcej Aktualności 21 marca 2017 „Wybieram wodę” – konkurs dla szkół Polskie Towarzystwo Dietetyki zaprasza wszystkie szkoły podstawowe do udziału w ogólnopolskim konkursie dla uczniów realizowanym w ramach programu edukacyjnego „Wybieram wodę”. Celem konkursu jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowe… Czytaj więcej Aktualności 17 marca 2017 Światowy Dzień Zdrowia 2017. Depresja – porozmawiajmy o niej Stygmatyzacja chorób psychicznych, w tym depresji, nadal dla wielu osób na całym świecie stanowi barierę uniemożliwiającą szukanie pomocy. Poruszenie tematu depresji i rozmowa na jej temat pomogą przełamać tabu i w efekcie zachęcą większą liczbę osób do szukania pomocy. Dlatego Świato… Czytaj więcej 1…697071
Aktualności 28 kwietnia 2017 Pierwsze szkolenie „Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły i placówki” W dniach 27–28 kwietnia w Centrum Szkoleniowym Ośrodka Rozwoju Edukacji odbyło się pierwsze z trzech planowanych szkoleń „Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły i placówki” dla pracowników placówek doskonalenia nauczycieli wskazanych przez kuratorów oświaty. Czytaj więcej
Aktualności 25 kwietnia 2017 Szkolenie dla pracowników systemu doskonalenia nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji − w ramach przygotowania szkół i placówek do wdrożenia od nowego roku szkolnego 2017/2018 zmian wynikających z przepisów nowej ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. z 2016 r. poz. 56) − przeprowadzi szkolenia „Program wych… Czytaj więcej
Aktualności 7 kwietnia 2017 Szkolenie: Przeciwdziałanie przemocy domowej wobec dziecka oraz wdrożenie procedury „Niebieskie Karty” w oświacie Wydział Wychowania i Profilaktyki zaprasza specjalistów placówek doskonalenia nauczycieli oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych na szkolenie Przeciwdziałanie przemocy domowej wobec dziecka oraz wdrożenie procedury „Niebieskie Karty” w oświacie w dniach 16–18 maja 2… Czytaj więcej
Aktualności 21 marca 2017 „Wybieram wodę” – konkurs dla szkół Polskie Towarzystwo Dietetyki zaprasza wszystkie szkoły podstawowe do udziału w ogólnopolskim konkursie dla uczniów realizowanym w ramach programu edukacyjnego „Wybieram wodę”. Celem konkursu jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowe… Czytaj więcej
Aktualności 17 marca 2017 Światowy Dzień Zdrowia 2017. Depresja – porozmawiajmy o niej Stygmatyzacja chorób psychicznych, w tym depresji, nadal dla wielu osób na całym świecie stanowi barierę uniemożliwiającą szukanie pomocy. Poruszenie tematu depresji i rozmowa na jej temat pomogą przełamać tabu i w efekcie zachęcą większą liczbę osób do szukania pomocy. Dlatego Świato… Czytaj więcej