Start Wydziały merytoryczne Wydział Promocji Zdrowia, Profilaktyki i Wychowania Aktualności Aktualności Aktualności 9 grudnia 2021 Szkolenie e-learningowe „Powrót do rytmu, czyli szkoła na nowo” Wydział Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym „Powrót do rytmu, czyli szkoła na nowo”. Termin szkolenia: 14–22 grudnia 2021 r. Czytaj więcej Aktualności 1 grudnia 2021 Szkolenie e-learningowe „Przywracanie ucznia szkole” Wydział Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym „Przywracanie ucznia szkole”. Termin szkolenia: 7–15 grudnia 2021 r. Rekrutacja trwa do 12 grudnia 2021 r. Do udziału w szkoleniu zapraszamy pracown… Czytaj więcej Aktualności 1 grudnia 2021 Światowy Dzień AIDS 1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień AIDS. W całej Polsce organizowane są różne akcje mające na celu uwrażliwienie na problem oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą. Z tej okazji Krajowe Centrum ds. AIDS zorganizowało kampanię społec… Czytaj więcej Aktualności 26 listopada 2021 Poradnik „Postwencja w szkole” Trudne sytuacje, z którymi mierzą się w swojej codzienności dorośli, coraz częściej dotyczą także młodzieży i dzieci. Badania z zakresu doświadczeń, jakie na polskiej szkole odcisnęła pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wskazują jednoznacznie, że pogorszył się stan zdrowia… Czytaj więcej Aktualności 24 listopada 2021 Szkolenie e-learningowe „Jesteśmy grupą” Wydział Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym „Jesteśmy grupą”.Termin szkolenia: 30 listopada – 8 grudnia 2021 r. Czytaj więcej 1…293031…71
Aktualności 9 grudnia 2021 Szkolenie e-learningowe „Powrót do rytmu, czyli szkoła na nowo” Wydział Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym „Powrót do rytmu, czyli szkoła na nowo”. Termin szkolenia: 14–22 grudnia 2021 r. Czytaj więcej
Aktualności 1 grudnia 2021 Szkolenie e-learningowe „Przywracanie ucznia szkole” Wydział Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym „Przywracanie ucznia szkole”. Termin szkolenia: 7–15 grudnia 2021 r. Rekrutacja trwa do 12 grudnia 2021 r. Do udziału w szkoleniu zapraszamy pracown… Czytaj więcej
Aktualności 1 grudnia 2021 Światowy Dzień AIDS 1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień AIDS. W całej Polsce organizowane są różne akcje mające na celu uwrażliwienie na problem oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą. Z tej okazji Krajowe Centrum ds. AIDS zorganizowało kampanię społec… Czytaj więcej
Aktualności 26 listopada 2021 Poradnik „Postwencja w szkole” Trudne sytuacje, z którymi mierzą się w swojej codzienności dorośli, coraz częściej dotyczą także młodzieży i dzieci. Badania z zakresu doświadczeń, jakie na polskiej szkole odcisnęła pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wskazują jednoznacznie, że pogorszył się stan zdrowia… Czytaj więcej
Aktualności 24 listopada 2021 Szkolenie e-learningowe „Jesteśmy grupą” Wydział Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym „Jesteśmy grupą”.Termin szkolenia: 30 listopada – 8 grudnia 2021 r. Czytaj więcej