Start Obszary działalności Archiwum projektów PO.WER Opracowanie modelu SCWEW Aktualności Aktualności 23 marca 2022 Konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Częstochowie 17 marca 2022 roku odbyła się konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Częstochowie. Zorganizowana została w Zespole Szkół Specjalnych Nr 23 im. Janusza Korczaka w Częstochowie – lokalizacji SCWEW, w formie stacjo… Czytaj więcej Aktualności 23 marca 2022 Konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Skarżysku-Kamiennej 10 marca 2022 roku odbyła się konferencja inaugurująca utworzenie w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą. Konferencja została zorganizowana stacjonarnie z transmisją na żywo za pośrednictw… Czytaj więcej Aktualności 22 marca 2022 Konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierające Edukację Włączającą w Ropczycach Dnia 15 marca 2022 roku odbyła się konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierające Edukację Włączającą w Ropczycach. Konferencja zorganizowana została w Sędziszowie Małopolskim w formie hybrydowej. W spotkaniu uczestniczyła społeczność lokalna oraz pra… Czytaj więcej Aktualności 21 marca 2022 Konferencja inaugurująca „Inkluzyjny nurt edukacji szkolnej – oczywista nieoczywistość?” SCWEW Olsztyn 17 marca br. w Olsztynie odbyła się konferencja inaugurująca „Inkluzyjny nurt edukacji szkolnej – oczywista nieoczywistość?”. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Wiceminister Marzena Machałek, dyrektor Departamentu Wychowania i Edukacji Włączającej Joanna Wilewska, p.o. Dyrektor Ośro… Czytaj więcej Aktualności 18 marca 2022 „W kierunku edukacji włączającej …” Konferencja otwierająca dla społeczności lokalnej prezentująca działania Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Białymstoku W dniu 8 marca 2022 roku odbyła się konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Białymstoku. Zorganizowana została w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku – w szkole, która ucz… Czytaj więcej 1…111213…22
Aktualności 23 marca 2022 Konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Częstochowie 17 marca 2022 roku odbyła się konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Częstochowie. Zorganizowana została w Zespole Szkół Specjalnych Nr 23 im. Janusza Korczaka w Częstochowie – lokalizacji SCWEW, w formie stacjo… Czytaj więcej
Aktualności 23 marca 2022 Konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Skarżysku-Kamiennej 10 marca 2022 roku odbyła się konferencja inaugurująca utworzenie w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą. Konferencja została zorganizowana stacjonarnie z transmisją na żywo za pośrednictw… Czytaj więcej
Aktualności 22 marca 2022 Konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierające Edukację Włączającą w Ropczycach Dnia 15 marca 2022 roku odbyła się konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierające Edukację Włączającą w Ropczycach. Konferencja zorganizowana została w Sędziszowie Małopolskim w formie hybrydowej. W spotkaniu uczestniczyła społeczność lokalna oraz pra… Czytaj więcej
Aktualności 21 marca 2022 Konferencja inaugurująca „Inkluzyjny nurt edukacji szkolnej – oczywista nieoczywistość?” SCWEW Olsztyn 17 marca br. w Olsztynie odbyła się konferencja inaugurująca „Inkluzyjny nurt edukacji szkolnej – oczywista nieoczywistość?”. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Wiceminister Marzena Machałek, dyrektor Departamentu Wychowania i Edukacji Włączającej Joanna Wilewska, p.o. Dyrektor Ośro… Czytaj więcej
Aktualności 18 marca 2022 „W kierunku edukacji włączającej …” Konferencja otwierająca dla społeczności lokalnej prezentująca działania Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Białymstoku W dniu 8 marca 2022 roku odbyła się konferencja inaugurująca utworzenie Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Białymstoku. Zorganizowana została w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku – w szkole, która ucz… Czytaj więcej