Drugie spotkanie konsultacyjno-szkoleniowe dla dyrektorów młodzieżowych ośrodków socjoterapii

Drugie spotkanie konsultacyjno-szkoleniowe dla dyrektorów młodzieżowych ośrodków socjoterapii

Źródło: photogenica

Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii ORE zaprasza do udziału w dwudniowym spotkaniu konsultacyjnym oraz warsztatach „II spotkanie dla dyrektorów młodzieżowych ośrodków socjoterapii”.

Odbędzie się ono 19–20 czerwca br. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku.

Celem spotkania jest integracja środowiska kierowniczego młodzieżowych ośrodków wychowawczych (MOS) z całego kraju. Chcemy wesprzeć Państwa w prowadzeniu psychoprofilaktyki na jak najwyższym poziomie. Wspólnie wypracujemy rekomendacje dotyczące tego, jak kluczowa dla procesu wychowawczego jest skuteczna profilaktyka. Poruszymy również temat wprowadzania elementów dialogu motywującego w pracy z wychowankami.

Rekrutacja dla kadry kierowniczej MOS trwa od 5 do 11 czerwca.

Szkolenie jest bezpłatne.

Zapraszamy!

Elektroniczny formularz rejestracji

Załączniki: