Spotkanie z Panią Minister Katarzyną Lubnauer w siedzibie Ośrodka Rozwoju Edukacji
Dziś w siedzibie Ośrodka Rozwoju Edukacji przy ul. Polnej 46a odbyło się spotkanie z Panią Minister Katarzyną Lubnauer. Wzięli w nim udział Dyrektorzy Ośrodka oraz kierownicy wydziałów i projektów, którzy przedstawili realizowane przedsięwzięcia. Pani Minister aktywnie uczestniczyła w dyskusji, zadając pytania i prezentując stanowisko Ministerstwa w kluczowych kwestiach. Wśród omawianych tematów znalazły się m.in. edukacja włączająca, kształcenie zawodowe, edukacja matematyczna i nauczanie języków obcych. Dziękujemy uprzejmie za wizytę Pani Minister i oczekujemy na kolejne spotkanie, które wkrótce ma się odbyć w Sulejówku.
od lewej: Krzysztof Maryl (Wicedyrektor ORE), Katarzyna Lubnauer (Sekretarz stanu MEN), Andrzej Suchenek (Dyrektor ORE), Marzenna Habib (Wicedyrektor ORE)
od lewej: Krzysztof Maryl (Wicedyrektor ORE), Katarzyna Lubnauer (Sekretarz stanu MEN), Andrzej Suchenek (Dyrektor ORE), Marzenna Habib (Wicedyrektor ORE), Małgorzata Szeja (Wicedyrektor ORE)



