Letnia Szkoła Edukacji Kosmicznej – bezpłatne warsztaty online dla nauczycieli

Źródło: CNK

W dniach 5- 16 lipca br. Biuro Edukacji Kosmicznej ESERO-Polska w Centrum Nauki Kopernik zaprasza nauczycieli którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w prowadzeniu zajęć metodą projektową na warsztaty online.

Chcesz wprowadzić kosmos do swojej pracy, ale nie masz w tym doświadczenia?
Słyszysz o ciekawych projektach edukacyjnych, ale nie wiesz jak się do nich zabrać?
Pracujesz w mniejszej miejscowości i chcesz zapewnić uczniom dostęp do wartościowej edukacji?
A może prowadzisz zajęcia dla młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym – wielkość miasta nie ma tu znaczenia.

To dla Ciebie powstała Letnia Szkoła Edukacji Kosmicznej.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się:

• jak prowadzić zespół projektowy.
  • jak przygotować się do projektu o tematyce kosmicznej: Moon Camp, CanSat lub Climate Detectives.

Pierwszy moduł warsztatowy będzie poświęcony uniwersalnym umiejętnościom, które przydadzą się uczestnikom przy prowadzeniu każdego projektu z dziećmi i młodzieżą.

Następne będą dotyczyły konkretnych wyzwań związanych z edukacją kosmiczną. Więcej informacji.

Zgłoszenia do 26 czerwca włącznie.

Formularz zapisu

obserwuj profil na FB

Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa