Szkolenie online „Pomysły, propozycje, zajęcia pozalekcyjne i dobre praktyki w nauczaniu języka hiszpańskiego na drugim i trzecim etapie edukacyjnym”

fot.Fotolia.com

Zapraszamy na szkolenie online „Pomysły, propozycje, zajęcia pozalekcyjne i dobre praktyki w nauczaniu języka hiszpańskiego na drugim i trzecim etapie edukacyjnym”, organizowane wspólnie z Biurem Radcy ds. Edukacji Ambasady Królestwa Hiszpanii w Polsce, które odbędzie się w dniach 21–24 czerwca 2021 r.

Na spotkanie zapraszamy czynnych zawodowo i pracujących  w systemie edukacji nauczycieli języka hiszpańskiego oraz nauczycieli przedmiotów innych niż język hiszpański pracujących w oddziałach dwujęzycznych z językiem hiszpańskim, nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych  zajmujących się językiem hiszpańskim.

Rejestracja na szkolenie za pomocą formularza elektronicznego.

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2021

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa