Webinar „Higiena cyfrowa w szkole”

Źródło: shutterstock

Wydział Profilaktyki i Promocji Zdrowia Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze „Higiena cyfrowa w szkole”.

Termin szkolenia: 26 czerwca 2024 r.  godz. 14:00 – 15:30, platforma Zoom.

Rekrutacja trwa do 21 czerwca 2024 r.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy pracowników pedagogicznych szkół, placówek doskonalenia nauczycieli oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Celem tej formy doskonalenia jest poszerzanie wiedzy pracowników oświaty w zakresie higieny cyfrowej w szkole.

Zagadnienia tematyczne:

1. Dlaczego korzystanie z urządzeń ekranowych jest dla nas wyzwaniem?
  2. Czym jest higiena cyfrowa (definicja, wymiary) i jak możemy dokonać jej samooceny?
  3. Ogólnopolskie Badanie Higieny Cyfrowej Dorosłych – wyniki i rekomendacje.
  4. Samoocena higieny cyfrowej uczestników webinarium.
  5. Rola przedszkola i szkoły w edukacji dotyczącej higieny cyfrowej.

Elektroniczny formularz rejestracji

Wszystkie zapisane osoby, które spełniają kryteria otrzymają zaproszenie do udziału w webinarium wraz z instrukcją logowania. Wiadomość zostanie wysłana w dniu szkolenia na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Zapraszam do udziału.

Kontakt: Valentina Todorovska-Sokołowska, e-mail: valentina.todorovska@ore.edu.pl

Ostatnia aktualizacja: 17 czerwca 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa