Oferta dla nauczycieli języka niemieckiego ze stażem 1–15 lat
Goethe-Institut prowadzi nabór do projektu „Od klasy do klasy” – kurs językowy na poziomie C1 dla nauczycieli języka niemieckiego jako obcego z komponentem dydaktyczno-metodycznym.
Jest to wyjątkowa oferta dla osób uczących w szkołach państwowych, które chciałyby odświeżyć i wzmocnić swoje umiejętności językowe. Jednocześnie kurs służy refleksji pedagogicznej i rozwijaniu kompetencji metodyczno-dydaktycznych.
3-miesięczny kurs Goethe-Institut obejmuje bezpłatny udział w spotkaniach online w kameralnej grupie (maksymalnie 12-osobowej) pod opieką doświadczonej trenerki nauczycieli.
Zgłoszenia można składać do 30 czerwca 2026 r. Liczba miejsc limitowana.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Goethe-Institut Polska.
Zachęcamy do udziału!
