Potrzeby szkoleniowe współczesnego doradcy zawodowego w nowoczesnej szkole. Raport

Potrzeby szkoleniowe współczesnego doradcy zawodowego w nowoczesnej szkole. Raport

Raport prezentuje wyniki badania potrzeb edukacyjno-szkoleniowych doradców zawodowych oraz osób koordynujących działania w obszarze doradztwa zawodowego w placówkach oświatowych. Ogólnopolskie badanie ankietowe dotyczące oferty doskonalenia zawodowego zostało przeprowadzone przez Wydział Doradztwa Zawodowego Ośrodka Rozwoju Edukacji. Analiza potrzeb edukacyjno-szkoleniowych ma na celu organizowanie skutecznego wsparcia w zakresie doskonalenia procesów doradczych poprzez adekwatne dopasowanie oferty szkoleniowej do potrzeb doradców zawodowych.

Ostatnia aktualizacja: 22 lipca 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa