II edycja wakacyjnego cyklu szkoleń „Środy z DELFORTEM” Powrót do listy

II edycja wakacyjnego cyklu szkoleń „Środy z DELFORTEM”

Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z całej Polski do udziału w II edycji wakacyjnego cyklu szkoleń „Środy z DELFORTEM”. Zajęcia odbywają się w formule online.

To propozycja przygotowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie i Goethe-Institut. Jest przeznaczona dla osób, które są zainteresowane doskonaleniem kompetencji zawodowych oraz poszerzaniem warsztatu pracy dydaktycznej w okresie wakacyjnym. W lipcu i sierpniu zaplanowano cykl spotkań poświęconych aktualnym trendom w nauczaniu języka niemieckiego, nowoczesnym rozwiązaniom metodycznym oraz praktycznym narzędziom wspierającym proces dydaktyczny.

Uczestnicy szkoleń będą mieli możliwość:

  • zapoznać się z nowymi tendencjami w nauczaniu języka niemieckiego;
  • poznać nowoczesne metody i narzędzia dydaktyczne;
  • wzbogacić własny warsztat pracy;
  • zdobyć motywację do planowania działań edukacyjnych w nowym roku szkolnym.

Zachęcamy do udziału nauczycieli, którzy szukają inspiracji oraz efektywnych rozwiązań wspierających rozwój zawodowy i podnoszenie jakości pracy dydaktycznej.

Szczegółowe informacje o programie szkoleń i zasady rejestracji są dostępne na stronie Goethe-Institut Polska.

Powrót do listy