Powrót do listy

Trwa konferencja „Edukacja zdrowotna z perspektywy ekspertów”

Dziś, 20 listopada, rozpoczęliśmy konferencję online „Edukacja zdrowotna z perspektywy ekspertów”, zorganizowaną przez Wydział Promocji Zdrowia, Profilaktyki i Wychowania ORE. W ciągu najbliższych dwóch dni odbędą się spotkania z uznanymi specjalistami, którzy reprezentują wszystkie obszary edukacji zdrowotnej.

Konferencję oficjalnie otworzył dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji Andrzej Suchenek, który zwrócił uwagę na znaczenie nowego przedmiotu w kontekście współczesnych wyzwań edukacyjnych.

W programie pierwszego dnia są wykłady poświęcone aktywności fizycznej, internetowi, profilaktyce uzależnień, zdrowiu fizycznemu, systemowi ochrony zdrowia, zdrowiu środowiskowemu i odżywianiu.

Na zakończenie odbędzie się sesja w ramach sieci współpracy. Uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniami oraz skonsultować z ekspertami w dziedzinie edukacji zdrowotnej.

Zapraszamy do udziału w drugim dniu konferencji – 21 listopada. Rekrutacja jeszcze trwa.

Elektroniczny formularz rejestracji

Otwarcie konferencji przez dyrektora ORE Andrzeja SuchenkaOtwarcie konferencji przez dyrektora ORE Andrzeja Suchenka
Prelekcja dr. hab. Tomasza Frołowicza na temat aktywności fizycznejPrelekcja dr. hab. Tomasza Frołowicza na temat aktywności fizycznej
Eksperci edukacji zdrowotnej na rozpoczęciu panelu dyskusyjnegoEksperci edukacji zdrowotnej na rozpoczęciu panelu dyskusyjnego
Powrót do listy