25 maja w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Węgrowie odbyła się debata oświatowa poświęcona dobrostanowi młodzieży. W tym ważnym wydarzeniu wzięła udział Aleksandra Joniec-Kur, menadżer projektu „Cyfrowy rozwój oświaty w JST”. Debata to bezpośredni wynik zaangażowania i aktywnego udziału Powiatu Węgrowskiego w projekcie „Cyfrowy rozwój oświaty w JST”. Stanowiła ona element wdrażania w życie konkretnych działań rozwojowych wypracowanych przez samorząd w trakcie realizacji projektu. Nowoczesne podejście […]
Kluczowe potrzeby młodzieży – debata o dobrostanie w JST Węgrów