Wesołych Świąt!
Radosnych, zdrowych, spokojnych Świąt, wypełnionych nadzieją życzą Dyrekcja i Pracownicy Ośrodka Rozwoju Edukacji.
Powrót do listyRadosnych, zdrowych, spokojnych Świąt, wypełnionych nadzieją życzą Dyrekcja i Pracownicy Ośrodka Rozwoju Edukacji.
Powrót do listy