Mamy 22 nowych instruktorów programu „Golden Five”

Grupa szkoleniowa podczas warsztatów w Centrum Szkoleniowym Ośrodka Rozwoju Edukacji w Sulejówku
Przez pięć dni czerwca spotykaliśmy się na szkoleniu nowych instruktorów programu GOLDEN FIVE.
Szkolenie odbyło się w formule blended learning, i pierwsze dwa dni, szkolenie teoretyczne odbyło się online,  trzy kolejne – warsztaty, w Centrum Szkoleniowym Ośrodka Rozwoju Edukacji w Sulejówku. Było o modelu nauczania i wychowania wspomagającego osiągnięcia szkolne i rozwój osobisty uczniów, zawartego w programie „Golden Five”, wdrażaniu programu „Golden Five” w szkołach, procesie wdrażania programu w szkole i klasie, a także o budowaniu motywacji nauczycieli do wdrażania programu w klasie. Szkolenie ukończyło 22 nowych instruktorów programu.
Gratulujemy im i życzymy wytrwałości we wdrażaniu programu w kolejnych szkołach.
Trenerki Programu Golden Five - (od lewej) Magdalena Wieczorek i Dorota Macander

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2023

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa