Poszukujemy ekspertów programu DELFORT

Ośrodek Rozwoju Edukacji i Goethe-Institut w Warszawie poszukują ekspertów regionalnych programu DELFORT (trenerów szkoleń stacjonarnych) do realizacji i koordynacji działań w projekcie doskonalenia nauczycieli języka niemieckiego „Sieć ekspertów programu DELFORT”.

Zaproszenie kierujemy do zainteresowanych nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół/placówek, nauczycieli konsultantów/doradców placówek doskonalenia nauczycieli, ekspertów w zakresie nauczania języka niemieckiego z doświadczeniem w edukacji osób dorosłych ze znajomością języka nie niższym niż na poziomie C1. Do podstawowych zadań liderów regionalnych będą należały: udział w szkoleniach centralnych dla liderów w ośrodku szkoleniowym ORE w Sulejówku pod Warszawą oraz zorganizowanie, przygotowanie i przeprowadzenie osobiste w języku niemieckim krótkich form doskonalących dla nauczycieli w swoim regionie na podstawie treści przekazanych podczas szkoleń centralnych.

Aplikację (formularze, świadectwo ukończenia uczelni wyższej, w razie możliwości referencje) prosimy przesyłać wyłącznie w formie elektronicznej do 3.12.2017
z dopiskiem DELFORT Expertennetzwerk na adres: bewerbung@warschau.goethe.org

Zaproszenia wybranych kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej z komisją powołaną wspólnie przez ORE i GI zostaną przekazane na wskazany adres e-mail najpóźniej do dnia 8.12.2017 r. do godz. 18.00. Rozmowy odbędą się telefonicznie lub online w dniach 11–15  grudnia. Informacja o zakwalifikowaniu do współpracy w „Sieci ekspertów DELFORT” zostanie wysłana do kandydatów drogą mailową do dnia 18 grudnia 2017 r.

Kontakt:

Patrycja.Tajer@goethe.de
Więcej informacji w załącznikach.

Załączniki:

DELFORT_AUSSCHREIBUNG_DE.pdf
DELFORT_AUSSCHREIBUNG_PL.pdf
DELFORT formularz zgłoszenia

Ostatnia aktualizacja: 9 lutego 2018

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa