Nowe szkolenia e-learningowe

Zapraszamy do udziału w dwóch nowych kursach realizowanych w konwencji „Story” (historii). Tematem pierwszego jest bezpieczeństwo w komunikacji i w mediach, a drugiego korzystanie z informacji. Nowatorska forma pozwoli Państwu w przystępny sposób zdobyć nową wiedzę i nabyć kompetencje, które będą przydatne na co dzień nie tylko w pracy zawodowej ale i w codziennym życiu.

Udział w kursie możliwy jest w okresie od 20 listopada do 31 grudnia 2017 r. Uczestnicy, którzy spełnią kryteria zaliczenia kursu opisane w Sylabusie otrzymają zaświadczenie w styczniu 2018 roku. Treści szkoleń są komplementarne, dlatego zachęcamy do udziału w obu kursach. Rejestracja trwa do 27.12.2017 roku.

Ostatnia aktualizacja: 8 stycznia 2018

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa