Webinarium „Wiara, poczciwość, sumienie. W 450. rocznicę uchwalenia Konfederacji warszawskiej”

W związku z 450. rocznicą uchwalenia Konfederacji warszawskiej Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do wzięcia udziału w webinarium „Wiara, poczciwość, sumienie. W 450. rocznicę uchwalenia Konfederacji warszawskiej”, które odbędzie się 20 lipca 2023 r. o godz. 17:00 na platformie Zoom.
Webinarium skierowane jest przede wszystkim do nauczycieli historii oraz innych przedmiotów humanistycznych.
Organizatorem szkolenia jest Wydział Rozwoju Kompetencji Społecznych i Obywatelskich ORE.

Ostatnia aktualizacja: 12 lipca 2023

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa