Dom Pamięci Żydów Górnośląskich − zaproszenie

fot. Strona internetowa Muzeum w Gliwicach
fot. Strona internetowa Muzeum w Gliwicach

Z okazji inauguracji nowego rok szkolnego Dom Pamięci Żydów Górnośląskich − Oddział Muzeum w Gliwicach zaprasza nauczycielki i nauczycieli szkół podstawowych (4−8) a także szkół średnich na spotkanie promujące ofertę edukacyjną.  Pracownicy muzeum opowiedzą o misji instytucji i przybliżą uczestnikom szczegóły stałej oferty edukacyjnej najmłodszego oddziału Muzeum w Gliwicach. Spotkanie jest zaplanowane na 10 września 2021 r. w godz. 15.00−15.45 na platformie Zoom.

Wrzesień to czas powrotu do pracy i planowania nowego roku nauki. Bogata i różnorodna oferta zajęć Domu Pamięci Żydów Górnośląskich będzie wartościowym urozmaiceniem programu nauczania i przyczyni się do wzrostu świadomości, a także popularyzacji tematyki żydowskiej, zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Pracownicy Domu Pamięci są otwarci na wysłuchanie potrzeb nauczycieli w zakresie edukacji młodzieży.

Informacje organizacyjne:

Dom Pamięci Żydów Górnośląskich − Muzeum w Gliwicach

www.muzeum.gliwice.pl, tel. +48 605 362 594

Termin spotkania: 10 września 2021, godz. 15.00 -15.45 (piątek)

Spotkanie na platformie Zoom.
Obowiązkowa jest wcześniejsza rejestracja (do godziny 12:00 w dniu 10 września).

Wymogiem rejestracji jest posiadania konta na platformie ZOOM.

Zapisy pod adresem e-mail: dompamieci@muzeum.gliwice.pl

W e-mailu proszę podać informację jaką szkołę Państwo reprezentują.

Źródło: Strona internetowa Muzeum w Gliwicach

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2021

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa