Sobotnie spotkania z językiem angielskim organizowane przez British Council- partnera Ośrodka Rozwoju Edukacji

Jak co roku o tej porze, British Council rozpoczyna cykl cotygodniowych bezpłatnych szkoleń online dla nauczycieli języka angielskiego oraz tych, którzy chcą nauczać drugiego przedmiotu w języku angielskim.

Szkolenia są bezpłatne i odbywają się w soboty w godzinach 9.00-10.00. Wymagana jest rejestracja.

Głównym celem webinariów jest zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji, które są niezbędne do przekazywania wiedzy swoim uczniom. Udział w szkoleniach umożliwia nie tylko podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli, ale także możliwość nawiązania współpracy z British Council.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Więcej informacji i linki do rejestracji na stronie BC

Ostatnia aktualizacja: 12 września 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa