Konferencja pn. Od profilu do zmian w systemie edukacji

Na zdjęciu: Magdalena Płotczyk (ORE) i Marzena Murawska (ORE)
Na zdjęciu: Magdalena Płotczyk (ORE) i Marzena Murawska (ORE)

W dniu 29 sierpnia b.r. odbyła się konferencja pn. Od profilu do zmian w systemie edukacji organizowana przez Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie. Ośrodek Rozwoju Edukacji reprezentowały m.in.: Magdalena Płotczyk (starszy specjalista w Wydziale Kształcenia Zawodowego i Edukacji Dla Rynku Pracy), Małgorzata Koroś (nauczyciel konsultant w Wydziale Kształcenia Zawodowego i Edukacji Dla Rynku Pracy), Marzena Murawska (kierownik Wydziału Rozwoju Kompetencji Kluczowych). Tematyka konferencji dotyczyła profilu absolwenta i zmian w zakresie profili kompetencyjnych na różnych poziomach kształcenia opracowywanych z udziałem szerokiego grona interesariuszy oraz z wykorzystaniem wyników badań (w tym – badań międzynarodowych).

Ostatnia aktualizacja: 16 września 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa