Zapraszamy na warsztat stacjonarny WDZ Moc jedności: warsztat współpracy i komunikacji

Źródło: Photogenica

Wydział Doradztwa Zawodowego ogłasza rekrutację na bezpłatny warsztat Moc jedności: warsztat współpracy i komunikacji w formule stacjonarnej, który odbędzie się 13 czerwca 2024 roku.

Szkolenie przeznaczone jest dla doradców zawodowych zatrudnionych w publicznych szkołach i placówkach oświatowych, pracowników publicznych placówek doskonalenia nauczycieli, pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz pracowników publicznych bibliotek pedagogicznych.

Celem szkolenia jest:

1. Poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu aktywizujących metod pracy z uczniem.
  2. Zapoznanie z ćwiczeniami z elementami dramy.

Warsztat odbędzie się w godzinach 10:00-12:30 w auli Ośrodka Rozwoju Edukacji przy alejach Ujazdowskich 28 w Warszawie. Zapewniamy przerwę kawową.  Preferowany wygodny strój.

Elektroniczny formularz rejestracji

Ostatnia aktualizacja: 7 czerwca 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa