Pierwsze szkolenie za nami!

Pierwsze szkolenie za nami!

Praca w grupachPraca w grupach

W dniach 9–11 kwietnia w Poznaniu odbyło się pierwsze szkolenie w ramach projektu „Przygotowanie trenerów do realizacji szkoleń z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego”. Podczas spotkania prezentowany był program szkolenia w zakresie doradztwa zawodowego w systemie oświaty. Omawiane były także kwestie dotyczące doradztwa zawodowego dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zmiany w kształceniu zawodowym czy tworzenie sieci doradców.

Praca w grupachPraca w grupach
Uczestnicy pracują nad kolejnym zadaniem (2)Uczestnicy pracują nad kolejnym zadaniem (2)
program szkoleniaprogram szkolenia
Zasady pracy na szkoleniuZasady pracy na szkoleniu