Szkolenie: Marketing szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne

Wydział Edukacji dla Rynku Pracy ogłasza rekrutację na bezpłatny kurs „Marketing szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne”, realizowany w formie blended. Zajęcia on-line będą odbywały się na Platformie Edukacyjnej a stacjonarne w centrum szkoleniowym ORE w Sulejówku. Szkolenie prowadzi Bogdan Kruszakin (22) 3453735.
Chętnych zapraszamy  do zapisu na szkolenie.

Celem szkolenia jest

• Upowszechnienie informacji nt. kształcenia zawodowego i ustawicznego
  • Podniesienie kompetencji w zakresie marketingu i promocji szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne

Szkolenie zawiera dodatkową j.m. „[OSO].1.05 Elementy dokumentacji programowej kształcenia zawodowego i ustawicznego” uwzględniające zmiany w kształceniu zawodowym wprowadzane od września 2017 roku.

Termin szkolenia:

• część on-line: od 2017-01-18  do 2017-02-27
  • część stacjonarna – Centrum Szkoleniowe ORE w Sulejówku w dniach od 2017-01-27 do 2017-01-29

Preferencje w rekrutacji posiadają przedstawiciele PDN

Zapisy na szkolenie

Mapa dydaktyczna szkolenia:

Schemat zawiera mapę dydaktyczna szkolenia. Szkolenie składa się z dwóch modułów, które mogą być realizowane w dowolnej kolejności. [OSO].1. ORGANIZACJA I UWARUNKOWANIA FUNKCJONOWANIA SYSTEMU OŚWIATY [EMO].3. ELEMENTY MARKETINGU OŚWIATOWEGO Pierwszy moduł: [OSO].1. „Organizacja i uwarunkowania funkcjonowania systemu oświaty” zawiera jednostki modułowe(j.m.): [OSO].1.01 Podstawy prawne funkcjonowania systemu oświaty [OSO].1.02 Funkcjonowanie i uwarunkowania rynku pracy [OSO].1.03 Uczenie się przez całe życie LLL [OSO].1.04 Uwarunkowania funkcjonowania rynku edukacyjnego [OSO].1.05 Elementy dokumentacji programowej kształcenia zawodowego i ustawicznego Kolejność realizacji jednostek modułowych: [OSO].1.01 następnie w dowolnej kolejności [OSO].1.02, [OSO].1.03, [OSO].1.03. Jako ostatnią realizuje się j.m. [OSO].1.03. Drugi moduł: [EMO].3. ELEMENTY MARKETINGU OŚWIATOWEGO Jednostki modułowe zawarte w module : [EMO].3. Elementy marketingu oświatowego : [EMO].3.1 Wprowadzenie do marketingu [EMO].3.2 Rola marketingu w usługach edukacyjnych [EMO].3.3 Planowanie działań marketingowych [EMO].3.4 Organizacja promocji w szkole/placówce/ośrodku Kolejność realizacji jednostek modułowych: [EMO].3.1 następnie w dowolnej kolejności [EMO].3.2, [EMO].3.3. Jako ostatnią realizuje się j.m. [EMO].3.4.

Ostatnia aktualizacja: 16 września 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa