Spotkania konsultacyjno-informacyjne dla zainteresowanych tworzeniem SCWEW

Tematem pierwszego spotkania informacyjno – konsultacyjnego, które odbyło się 25 września 2024 r.  była „Wzajemna współpraca SCWEW z przedszkolem/szkołą ogólnodostępną kluczem do efektywności specjalistycznego wsparcia”, a szczegóły spotkania dotyczyły:

„Gotowości placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW i współpracy z przedszkolami i szkołami ogólnodostępnymi w zakresie realizacji celowanego wsparcia” oraz „Otwartości przedszkola/szkoły ogólnodostępnej do współpracy w zakresie podnoszenia kompetencji kadry”, przedstawione przez dr hab. prof. APS, Agnieszką Olechowską.

Zapraszamy na drugie z cyklu spotkań, dotyczące „Diagnozy dziecka/ucznia w procesie budowania kompleksowego wsparcia”, które planowane jest 30 września.2024 r. w godzinach 12.00 – 15.45.

Wśród prowadzących eksperci Monika Gromadzińska – Miszczak oraz dr Radosław Piotrowicz.

Elektroniczny formularz rejestracji

Ostatnia aktualizacja: 25 września 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa