Zakończenie realizacji projektu

Mini banner projektu: Weryfikacja i odbiór produktów projektów konkursowych z Działania 2.14

Zakończyła się realizacja projektu pozakonkursowego pt.Weryfikacja i odbiór produktów projektów konkursowych z Działania 2.14

Celem projektu było zwiększenie oferty pozaszkolnej formy kształcenia i uczenia się dorosłych. W ramach projektu opracowane zostały modelowe programy kwalifikacyjnych kursów zawodowych i kursów umiejętności zawodowych, a także e-materiały dla różnych grup wiekowych, przedstawiające kompleksową informację zawodoznawczą, dostępną nie tylko dla specjalistów, ale również dla uczniów, ich rodziców i innych osób dorosłych do samodzielnego wykorzystania.

W rezultacie zostało odebranych 223 modelowych programów nauczania kwalifikacyjnych kursów zawodowych wraz z kursami umiejętności zawodowych dostępnych pod adresem KKZ-KUZ

W ramach projektu zostały przygotowane informacje zawodoznawcze dla 129 zawodów składające się m. in. z broszury i filmu o zawodzie, quizów oraz dodatkowe materiały dla 40 zawodów, takie jak: filmy promocyjne, modele 3D i wirtualne spacery, które zostały opublikowane na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z opracowanymi materiałami oraz zachęcamy do korzystania podczas prowadzenia zajęć i w pracy edukacyjnej.

Ostatnia aktualizacja: 17 lipca 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa