Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza do wzięcia udziału w naborze ekspertów branżowych do odbioru 34 z 240 prototypów e- materiałów i ich wersji ostatecznych poprzez opracowanie zestawu raportów z kolejnych etapów weryfikacji oraz analizy uwag z konsultacji społecznych prototypów e-materiałów do kształcenia zawodowego dla zawodów:
- Blacharz
- Kowal
- Mechanik precyzyjny
- Monter kadłubów jednostek pływających
- Monter nawierzchni kolejowej
- Monter systemów rurociągowych
- Technik rachunkowości
- Technik administracji
- Technik agrobiznesu
- Technik architektury krajobrazu
- Technik archiwista
- Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym
- Technik budowy jednostek pływających
- Technik ceramik
- Technik ekonomista
- Technik eksploatacji portów i terminali
- Technik elektroenergetyk transportu szynowego
- Technik handlowiec
- Technik mechanik lotniczy
- Technik mechanik okrętowy
Nabór skierowany jest do następujących osób:
- nauczycieli kształcenia zawodowego,
- instruktorów praktycznej nauki zawodu,
- pracodawców lub ich przedstawicieli, którzy współpracują ze szkołami lub placówkami kształcenia zawodowego lub z instytutami naukowymi, badawczymi lub placówkami doskonalenia nauczycieli w ramach związanych z kształceniem zawodowym projektów pozakonkursowych zleconych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki do realizacji przez te instytuty lub placówki,
- przedstawicieli partnerów społecznych, którzy współpracują ze szkołami lub placówkami kształcenia zawodowego lub z instytutami naukowymi, badawczymi lub placówkami doskonalenia nauczycieli w ramach związanych z kształceniem zawodowym projektów pozakonkursowych zleconych przez MEiN do realizacji przez te instytuty lub placówki.
Jednocześnie zostaną odrzucone oferty osób, które w projektach realizowanych w ramach konkursu nr POWR.02.15.00-IP.02-00-003/20 pn. Tworzenie e-materiałów do kształcenia zawodowego są zaangażowane jako kadra projektu konkursowego.
Termin składania ofert trwa od 14 do 24 maja 2021 r. do godz. 9.00
UWAGA!
Od 1 stycznia 2021 roku obowiązuje nowa ustawa Prawo Zamówień Publicznych, która wprowadza szereg zmian w sposobie udziału i składania ofert przez wykonawców. Do najważniejszych należy obowiązkowa elektronizacja. Zgodnie z nową ustawą:
- Wykonawcy przechodzą z ofert papierowych na oferty elektroniczne, które należy złożyć za pośrednictwem platformy online. Wg przepisów nowej ustawy oferty w formie papierowej będą odrzucane.
- Wykonawcy zobowiązani są zaopatrzyć się w odpowiednie podpisy elektroniczne: elektroniczny podpis kwalifikowany lub podpis zaufany (z wykorzystaniem profilu zaufanego) lub podpis osobisty (z wykorzystaniem e-dowodu osobistego) służące do autentykacji i podpisu dokumentów.
- Udział w postępowaniu i wszelka komunikacja (składanie ofert, zadawanie pytań, składanie uzupełnień, odwołań itp.) odbywa się na platformie online, w przypadku ORE za pośrednictwem platformy SmartPZP.
Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem po platformie SmartPZP, w którym szczegółowo opisany jest m.in. przebieg składania ofert oraz z filmami instruktażowymi dotyczącymi różnych aktywności na platformie dostępnymi pod linkiem: Strona portalu SmartPZP zakładka elearning
Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa instrukcję korzystania z podpisu zaufanego, który jest najbardziej powszechnym podpisem elektronicznym (instrukcja w załączeniu).
Szczegóły dotyczące naboru dostępne są na BIP ORE: Postępowanie dotyczące odbioru 34 z 240 prototypów e-materiałów i ich wersji ostatecznych lub na Strona portalu SmartPZP
Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze!
W najbliższym czasie będziemy Państwa informować o kolejnych postępowaniach.
Zespół projektu