Eksperci CK

Z Wydziałem – Centrum Koordynujące (CK) współpracuje grupa znakomitych ekspertów, którzy tworzyli model Specjalistycznych Centrów Wspierania Edukacji Włączającej.

Państwo eksperci stanowili także zespół specjalistów w projekcie pilotażowym tworzenia Specjalistycznych Centrów Wspierania Edukacji Włączającej.

dr hab. prof. UAM, Beata Jachimczak
Ekspertka CK – ORE w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie ds jakości specjalistycznego wsparcia przedszkoli i szkół ogólnodostępnych, w tym SCWEW.

dr hab. prof. APS, Agnieszka Olechowska
Ekspertka CK – ORE w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie ds. oceny funkcjonalnej oraz uniwersalnego projektowania w edukacji.

dr Radosław Piotrowicz
Ekspert CK – ORE w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie ds. wczesnego wspomagania rozwoju.

Monika Gromadzińska – Miszczak
Ekspertka CK – ORE w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie ds. współpracy PPP ze SCWEW w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

dr Tomasz Knopik
Ekspert horyzontalny CK – ORE w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie w zakresie integracji zasobów oraz koordynacji działań systemowych związanych z procesem oceny funkcjonalnej.

Agnieszka Jabłońska
Ekspertka CK – ORE w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie ds. organizacji i realizacji działań SCWEW.

Anna Tomaszewska

Elżbieta Krupa

prof. dr hab.  Zenon Gajdzica
Ekspert horyzontalny CK – ORE w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie w zakresie badań naukowych i współpracy ze środowiskiem akademickim.

dr Karol Pawlak
Ekspert CK – ORE w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie ds. zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

dr hab. Magdalena Olempska – Wysocka
Ekspert horyzontalny CK – ORE w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie zakresie międzynarodowych rozwiązań i rekomendacji z obszaru edukacji włączającej.

Ostatnia aktualizacja: 25 września 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa