Kompleksowe wsparcie dydaktyczne dla doradców metodycznych, nauczycieli konsultantów oraz nauczycieli wszystkich przedmiotów kształcenia ogólnego i wychowania przedszkolnego – zbliża się nabór na konferencje popularyzujące zestawy edukacyjne

Zapraszamy pracowników systemu oświaty do udziału w nadchodzących konferencjach edukacyjnych, upowszechniających zestawy narzędzi edukacyjnych, które stanowią kompleksowe wsparcie dydaktyczne w obszarze wszystkich przedmiotów kształcenia ogólnego i wychowania przedszkolnego. Konferencje organizowane są w ramach projektu pn.: Popularyzacja zestawów narzędzi edukacyjnych oraz metod nauczania i uczenia się wspomagających rozwój kluczowych kompetencji i kwalifikacji dostosowanych do potrzeb rynku pracy.

Wydarzenia te stanowią doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie nowoczesnych metod nauczania. To wyjątkowe wydarzenia, podczas których uczestnicy mogą zapoznać się z najnowszymi zestawami edukacyjnymi, a także wysłuchać inspirujących wykładów, wziąć udział w panelach dyskusyjnych i prelekcjach. Konferencje te są idealnym miejscem dla doradców metodycznych i nauczycieli konsultantów, a także wszystkich nauczycieli przedmiotów kształcenia ogólnego oraz wychowania przedszkolnego zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami w edukacji. Tematykę poruszaną na konferencjach będzie można pogłębić uczestnicząc w kontynuacji niniejszego wydarzenia, w ramach sieci współpracy i samokształcenia.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w edukacji. Nie przegap szansy na rozwój osobisty i zawodowy.

Udział w konferencjach jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają koszty dojazdu

Rekrutacja na konferencje rozpocznie się 19 sierpnia poprzez platformę https://szkolenia.ore.edu.pl.

Elektroniczny formularz rejestracji

Szczegółowe informacje o realizowanych działaniach i prowadzonych naborach, ciekawe artykuły, prezentacje, filmy i inne materiały merytoryczne  znajdziesz na stronie projektu Popularyzacja zestawów narzędzi

Lokalizacja konferencjiPlanowany terminAdres
Konferencja stacjonarna Gdańsk19-20.09.2024 r.Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto ul. Jana Heweliusza 22