© lightsource / Bank zdjęć Photogenica

Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii ORE zaprasza na szkolenie online „Wyzwania i trudności dyrektora MOW/MOS: Sytuacja nieletnich matek oraz współpraca z rodziną wychowanków i wychowanek przebywających w MOW/MOS”.

Szkolenie odbędzie się w dniach 29–30 marca 2022 r. w formie online na platformie Clickmeeting.

Forma doskonalenia adresowana jest do dyrektorów, wychowawców, psychologów, pedagogów młodzieżowych ośrodków wychowawczych (MOW) i młodzieżowych ośrodków socjoterapii (MOS).

Głównym celem szkolenia jest wsparcie kadry pedagogicznej w zakresie organizacji kształcenia i wsparcia nieletnich matek – wychowanek placówek resocjalizacyjnych; wymiana doświadczeń, upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie współpracy z rodziną.

Rekrutacja na szkolenie będzie dostępna w terminie: 16–23 marca 2022 r. lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Ostatnia aktualizacja: 14 marca 2022

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa