Deutschlehrertag „Auf Tour” / Dzień Nauczyciela Języka Niemieckiego „W drodze”

Źródło: Goethe-Institut

Deutschlehrertag „Auf Tour”
16.11.2024, 10:00–16:00 Uhr, Łódź

Alle, die ständig Hunger nach Neuigkeiten für den Deutschunterricht haben, laden wir diesmal nach Łódź ein.

In zahlreichen Workshops möchten wir Deutschlehrerinnen und Deutschlehrer aus ganz Polen über die neuesten Trends in der Methodik und Didaktik im DaF-Bereich informieren und ihnen neue Impulse und Anregungen für einen attraktiven und kreativen Deutschunterricht geben.

Anmeldungen und Programm: Workshops für Lehrer: Deutschlehrertag auf Tour – Goethe-Institut Polen

Dzień Nauczyciela „W drodze”
16.11.2024, 10:00–16:00, Łódź

Wszystkich, którzy odczuwają niedosyt nowości na lekcje języka niemieckiego, tym razem zapraszamy do Łodzi.
Nauczyciele z całej Polski zapoznają się tam z najnowszymi trendami w metodyce i dydaktyce nauczania języka niemieckiego jako języka obcego. Na licznych warsztatach zdobędą nowe inspiracje oraz ciekawe wskazówki, jak prowadzić lekcje języka niemieckiego w sposób jeszcze bardziej kreatywny i innowacyjny.

Zgłoszenia i program: Warsztaty dla nauczycieli języka niemieckiego: Dzień Nauczyciela Języka Niemieckiego w drodze – Goethe-Institut Polska

Ostatnia aktualizacja: 17 października 2024

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa