W związku z dużym zainteresowaniem kursem kwalifikacyjnym pedagogiczno-metodycznym dla nauczycieli języka hiszpańskiego, nadającym kwalifikacje pedagogiczne do nauczania języka hiszpańskiego, organizowanym przez MSCDN Wydział w Warszawie, uprzejmie informuję, że planujemy otworzyć nową edycję kursu w roku szkolnym 2013/14.

Kurs rozpocznie się po zebraniu grupy - 20 osób - od października 2013. Zajęcia odbywać się będą w środy od 15:15 do 20.00 od października 2013 do maja 2014 z przerwami na ferie świąteczne oraz zimowe. Zajęcia na kursie organizowane są na podstawie „Ramowego programu kursu kwalifikacyjnego pedagogiczno-metodycznego – język hiszpański”, zatwierdzonego przez MEN, w wymiarze 270 godzin (130 godzin zajęć i 140 godzin pracy własnej).

Koszt kursu: 1700 złotych (istnieje możliwość wpłaty w dwóch ratach).

W kursie mogą uczestniczyć nauczyciele języka hiszpańskiego czynni zawodowo, posiadający kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 12 marca 2009 r., w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz certyfikat językowy potwierdzający znajomość języka hiszpańskiego na poziomie co najmniej B2 (DELE B2).

Ukończenie kursu nadaje przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka hiszpańskiego w placówkach oświatowych określonych w rozporządzeniu o kwalifikacjach z dnia 12 marca 2009 r.

Zgłoszenia przyjmujemy w formie elektronicznej [formularz zgłoszeniowy] lub faxem: 22 625-65-86 lub pocztą do dnia 04 września 2013. Oprócz karty zgłoszenia należy przysłać ksero dyplomu ukończenia studiów, ksero certyfikatu językowego oraz zaświadczenie o zatrudnieniu z miejsca pracy na adres MSCDN Wydział w Warszawie, ul. Solec 57, 00-424 Warszawa z dopiskiem „Kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli języka hiszpańskiego”.

Osoby zakwalifikowane otrzymają pismo potwierdzające rozpoczęcie kursu oraz numer konta, na które należy przesłać opłatę.

Informacji szczegółowych udziela Ewa Piech (kierownik kursu),
tel.: (22) 629-60-21/22/23 wew. 107; pon. – pt. w godz. 10.00 – 15.00,