{module Wydział Rozwoju Szkół i Placówek|rounded}

Baza najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na temat sprawowania kontroli zarządczej w szkołach i placówkach oświatowych zamieszczona na stronie internetowej ORE.Celem projektu Kontrola zarządcza w praktyce  - FAQ (Frequently Asked Questions) jest wsparcie kadry kierowniczej szkół/placówek oświatowych w budowaniu i wdrażaniu systemów kontroli zarządczej w kierowanych przez siebie jednostkach.Do współpracy w tworzeniu bazy zaprosiliśmy przedstawicieli kadry kierowniczej oświaty/osoby posiadających doświadczenie zarówno w zakresie tworzenia systemów kontroli zarządczej jak i popularyzowania tej tematyki w środowisku oświatowym.

W ramach realizowanego projektu dyrektorzy szkół/placówek oświatowych w okresie od kwietnia  do czerwiec 2012 r. mieli możliwość zadawania pytań dotyczących praktycznych aspektów sprawowania kontroli zarządczej. Dziękujemy za wszystkie przesłane pytania. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zostaną opublikowane na stronie internetowej ORE.

Bogusława Kalinowska; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 22 570 83 31