Zamknij ten komunikat

Kontrola zarządcza w praktyce Drukuj Email
Kontrola zarządcza w praktyce.

Baza najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na temat sprawowania kontroli zarządczej w szkołach i placówkach oświatowych zamieszczona na stronie internetowej ORE.Celem projektu Kontrola zarządcza w praktyce  - FAQ (Frequently Asked Questions) jest wsparcie kadry kierowniczej szkół/placówek oświatowych w budowaniu i wdrażaniu systemów kontroli zarządczej w kierowanych przez siebie jednostkach.Do współpracy w tworzeniu bazy zaprosiliśmy przedstawicieli kadry kierowniczej oświaty/osoby posiadających doświadczenie zarówno w zakresie tworzenia systemów kontroli zarządczej jak i popularyzowania tej tematyki w środowisku oświatowym.

W ramach realizowanego projektu dyrektorzy szkół/placówek oświatowych w okresie od kwietnia  do czerwiec 2012 r. mieli możliwość zadawania pytań dotyczących praktycznych aspektów sprawowania kontroli zarządczej. Dziękujemy za wszystkie przesłane pytania. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zostaną opublikowane na stronie internetowej ORE.

Bogusława Kalinowska; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel. 22 570 83 31

Zaktualizowano: poniedziałek, 05 listopada 2012

Rok Jana Karskiego  oświatowe ABC  Rok Bezpiecznej Szkoły  reformaEdukacji