Zamknij ten komunikat

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Jak sobie radzić z prowokacyjnymi zachowaniami uczniów? Metoda konstruktywnej konfrontacji Drukuj Email
Jak sobie radzić z prowokacyjnymi zachowaniami uczniów? Metoda konstruktywnej konfrontacji.

Program „Jak sobie radzić z prowokacyjnymi zachowaniami uczniów? Metoda konstruktywnej konfrontacji” został opracowany przez zespół autorów z Centrum Metodycznego Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, obecnie Ośrodka Rozwoju Edukacji. Upowszechniany jest od 2007 roku.
Program adresowany jest do rad pedagogicznych starszych klas szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Jego celem jest poszerzenie repertuaru reakcji nauczyciela o nowe, bardziej efektywne metody wychowawcze i zwiększanie umiejętności radzenia sobie z trudnymi zachowaniami uczniów.

Program w szkołach prowadzą  przygotowani przez trenerów ORE realizatorzy. Szkolenie rady pedagogicznej ma formę 4-godzinnego wykładu interaktywnego, opartego na prezentacji multimedialnej, z elementami warsztatu.

Program w ORE koordynuje Anna Borkowska z Wydziału Wychowania i Profilaktyki.
Kontakt: e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel. (22) 825 44 51 w. 106

Szkoły mogą zamawiać szkolenia bezpośredniou uprawnionych realizatorów programu.

Zaktualizowano: środa, 23 listopada 2011

Rok Jana Karskiego  oświatowe ABC    rok szkoły w ruchu